İşletmeler için Yapay Zeka Destekli İntihal Tespit Platformu.

Son teknoloji yapay zeka ve makine öğrenimi ile Copyleaks,
Dünyanın en büyük işletmeleri hem orijinal içeriklerini korumak hem de tespit etmek için

hem diğer kaynaklardan hem de dahili olarak kopyalanan içerik örnekleri.
Şirketinizin içeriğinin nasıl kullanıldığı, kim olduğu hakkında bilgi edinin
tarafından kullanılıyor ve oluşturmaya ve paylaşmaya devam etmek için doğru analizler
orijinal içerik.

Dünyanın Önde Gelen Şirketleri Copyleaks'e Güveniyor
Yinelenen İçeriği Algıla

Kullanıcı Dostu, Doğru Sonuçlar. Bazılarına Gizli Bir Bakış Görebileceğiniz Verilerden!

Copyleaks’in SmartText TM teknolojisinin orijinal olmayan içeriği tespit etmenize nasıl yardımcı olabileceğini deneyimleyin. Visual TM raporumuzda doğru bir yan yana karşılaştırma için benzer metin kaynaklarının eksiksiz ve kapsamlı bir raporunu alın.

Müşterilerimizin Hakkımızda Ne Dediklerini Görün

Stephen Roe

Dijital Strateji Başkanı

Copyleaks bana ekibimden Grammarly ve Copyscape’in gözden kaçırdığı intihalleri gösterdi. Orijinal içerik sağlamak için müşterilerle sözleşmemiz var ve Copyleaks geçim kaynağım konusunda güvendiğim araçları görmeme yardımcı oldu.
5/5

Genel Yayın Yönetmeni

Ulusal Uzay Derneği

Award Force, yarışma yazılımı için bir intihal denetleyicisi olarak Copyleaks API’yi seçti. Bir yarışma düzenledik ve 13.000 katılımcıdan 2.700’den fazla girişin maruz kaldığı sorunları çözmek sadece dört gün sürdü. Copyleaks’in bu çabaya verdiği destek olağanüstüydü. İntihal tespitini etkili bir şekilde kullanabildik ve başarımızda büyük rol oynadı.
5/5

Kil Patterson

Avukat, Sahip

“Biz bir ajansız, bu yüzden birçok web sitesiyle ilgileniyoruz. Bir müşterinin iki web sitesi olduğundan ve eski geliştiricilerinin içeriği kopyalayıp iki site arasında yapıştırıp yapıştırmadığından emin olmadıkları için içeriğin kontrol edilmesi gerekiyordu.”
5/5

Gelişmiş Özelliklerimiz Size En İyisini Sunar Kapsamlı Sonuçlar

Copyleaks, hızlı, doğru raporlar ve daha fazlasını sağlayan sağlam bir teknolojiyle desteklenmektedir.
özellik-1 (1) (1)

Hızlı Tarama Hızı

Copyleaks teknolojisinin hızıyla daha da hızlı sonuçlar alın ve bir seferde 100’e kadar belgeyi kontrol edin.
özellik-2 (1) (1)

Tam Kapsamlı

PDF olarak indirilebilen ve Copyleaks dışında başkalarıyla paylaşılabilen doğru benzerlik raporları alın.
özellik-6

Güvenlik

Verilerinizi ve bilgilerinizi güvende tutan birinci sınıf güvenlikle istediğiniz sonuçları elde edin.
özellik-4 (4) (1)

Karşılaştır
Milyarlarca Kaynak

Yüklenen her belge, çevrimiçi ve açık erişimli dergilerdeki milyarlarca kaynakla karşılaştırılacaktır.
özellik-5 (3) (1)

Karşılaştır
Milyarlarca Kaynak

API, SiteCompairTM ve Site Haritası araçlarımızı kullanarak tüm bir web sitesini yinelenen içerik veya yalnızca belirli URL’ler için kontrol etmeyi seçin.
özellik-6 (3) (1)

Raporlama
& Analitik

İşlenmekte olan taramaların sayısı, hangi Ekip üyelerinin aktif kullanıcılar olduğu ve daha fazlası hakkında bilgi edinin.

Vaka Çalışmaları ve Kullanım Vakaları

Kullanım senaryolarını ve örnek senaryoları görün ve diğer kuruluşların Copyleaks ile nasıl çalıştığını keşfedin.

Copyleaks ile İhtiyaçlarınıza Göre Çalışın

Otomatik API algılama ve premium web sitesi karşılaştırmaları arasında işletmeniz için en iyi ürünü bulun.
ihtiyaç-1 (1)

CloudScan TM
Web tabanlı çözüm

İster tek başına bir yazar olun, ister bir ekip üzerinde çalışıyor olun, aynı anda 100’e kadar belgeyi kolayca yükleyin ve yinelenen içeriğin doğru bir şekilde karşılaştırılması için tam benzerlik raporları alın.
ihtiyaç-2 (1)

Gelişmiş
API ve SDK'lar

Ek bir içerik koruma katmanıyla platformunuzun seviyesini yükseltin. Raporların nasıl alınabileceğini özelleştirin ve hatta verileri ayıklayın ve benzerlik raporlarımızı kullanarak kendi tasarımınızı yaratın.
ihtiyaç-3 (1)

SiteCompair TM
İki Site Karşılaştırması

İki web sitesindeki tüm sayfaları karşılaştırın ve her web sitesinde benzer içeriğin tüm örneklerini içeren kapsamlı bir sonuç klasörü alın.

Copyleaks'in Gücünü Şirketinize Getirin

Özel Depolar

Dahili belgeleri güvenli bir havuzda saklayın ve daha kapsamlı bir tarama ve sonuçlar için gelecekteki belgeleri karşılaştırın.

Takımlar

Farklı departmanlardan kullanıcıları erişim sağlamaya ve benzerlik kontrolleri için kendi belgelerini göndermeye davet edin.

VisualAI TM Raporları

Veritabanlarından ve özel havuzlardan çevrimiçi olarak bulunan benzer içeriğin doğru sonuçlarını alın ve raporları PDF olarak indirin.

İşletmeler için İntihal Denetleyicisi

İntihal, “bir başkasının çalışmasını veya fikirlerini alıp kendininmiş gibi başkalarına aktarma pratiği” olarak tanımlanır. Etik değildir, yasa dışıdır ve etik ihlalidir. Her türlü intihal yanlış olarak kabul edilir ve intihal yapan kişiye karşı, fiil kasıtlı olmasa bile katı önlemler alınır. İntihal denetleyicisi, işletmenizi geliştiren ve işletmenizin itibarını da artıran orijinal içerik yazmanıza yardımcı olur.

Sorunsuz bir işlem sağlamak için müşterilerle otantik bir iletişim kanalını sürdürmek için orijinal içerik oluşturmaları gerektiğinden, intihal denetleyicileri işletmeler için çok önemlidir.

Potansiyel intihal olup olmadığını kontrol etmek için çevrimiçi intihal denetleyicimiz tarafından aynı anda 100’e kadar farklı dosya yüklenebilir ve taranabilir.

İntihalleri hızla tespit edin ve Copyleaks ile işinizi büyütün!

Copyleaks İntihal Denetleyicisi Ne Sağlar?

Çevrimiçi intihal denetleyicimiz, güçlü veritabanı erişimiyle verimli ve günceldir ve her dakika büyümektedir. Copyleaks’te gizliliğinizi ciddiye alıyoruz ve intihal dedektörümüz tüm içeriğinizin güvenliğini sağlamak için şifreli bir bağlantı (SSL) kullanıyor. Taranacak dosyaları yüklemek için ‘yeni ekle’yi tıklamanız yeterlidir. Tüm belgeleri ekledikten sonra intihal denetleyicisi taramaya başlar.

İşletmelerin İntihal Denetleyicisinin Özellikleri

 • Telif hakkı ihlali tespiti: Herhangi bir belgede telif hakkı ihlali olup olmadığını kontrol edin veya belgelerinizi yükleyerek nerede kullanıldığını görün. İntihal denetleyicisi, içeriğin kullanıldığı diğer sitelere bağlantılar verecektir.
 • SEO sıralamalarını iyileştirin: Benzersiz içerik sağlayarak arama motoru optimizasyonu sıralamasını iyileştirin. İntihal denetleyicisi, yinelenen içeriği kontrol eder ve kopyalanan içeriği içeren tüm tanımlanmış kaynakları ana hatlarıyla belirten derinlemesine, kapsamlı bir tarama sağlar. Orijinal olmayan içeriğin bulunması durumunda, arama motorları sayfayı daha alt sıralarda sıralayacaktır.
 • Dil desteği: Asya karakter dilleri de dahil olmak üzere 100’den fazla farklı dilde benzer içeriği tespit edin.
 • Ekibinizle işbirliği yapın : Diğer ekip üyelerini benzerlik raporlarını incelemeye, kendi taramalarını göndermeye ve daha pek çok şeye davet edin.
 • İndirilebilir PDF raporları: Şüpheli metin için benzerlik raporları oluşturun ve indirip paylaşmak için eksiksiz bir rapor alın.
 • Doğru ve kesin: İçeriğinize benzer bir metin bulun ve bu metnin başka nerede kullanıldığını tam olarak görün. Basit kopyala-yapıştır tekniklerinin ötesine geçin ve işletmeler için intihal denetleyicimizle çalışmanızın manipüle edilip başka bir yerde yayınlanıp yayınlanmadığını öğrenin.

İşletmelerinizde İntihal Önleme Araçları

 • Yayıncılar: Herhangi bir makaledeki yinelenen içeriği ortadan kaldırmak ve yüksek kaliteli içerik parçaları yayınlamak için yayıncılar için intihal denetleyicimizi kullanın. İntihal tarayıcımızla yayıncılar sektördeki itibarlarını koruyabilirler.
 • SEO sıralamalarını iyileştirin: Benzersiz içerik sağlayarak arama motoru optimizasyonu sıralamasını iyileştirin. İntihal denetleyicisi, yinelenen içeriği kontrol eder ve kopyalanan içeriği içeren tüm tanımlanmış kaynakları ana hatlarıyla belirten derinlemesine, kapsamlı bir tarama sağlar. Orijinal olmayan içeriğin bulunması durumunda, arama motorları sayfayı daha alt sıralarda sıralayacaktır.
 • SEO ajansları: Herhangi bir web sayfasındaki intihal miktarını tahmin etmek için SEO ajansları için intihal denetleyicimizi kullanın. Yinelenen içerik belirlenip kaldırıldıktan sonra, siteniz için daha yüksek bir SEO sıralamasını koruyabilirsiniz.
 • Hukuk uzmanları: Hukuk profesyonellerinin yasal belgelerde intihal olup olmadığını kontrol etmeleri için intihal denetleyicimizi kullanın. Avukatların çalışmalarının intihal içermemesini veya intihal içermemesini sağlamaları zorunludur, çünkü bu yasa dışı bir eylemdir ve yasal alandaki mesleki itibarlarına zarar verir.
 • Blogcular: Blog yazarlarının orijinal içerik yazmaları ve gelişen bir blog oluşturmaları için intihal denetleyicimizi kullanın. Bu araç yalnızca blogunuz için okuyucu sayısını artırmakla kalmaz, aynı zamanda benzersiz düşünceleriniz ve sözleriniz için de övgü alırsınız.
 • Web siteleri: Herhangi bir intihal içeriği olup olmadığını kontrol etmek için web sitesi intihal denetleyicimizi kullanın. Arama motoru sıralamanızı artırmanıza ve ziyaretçileri ve potansiyel müşterileri sitenize çekmenize yardımcı olacaktır.

İş Hayatında İntihalden Kaçınmak İçin İpuçları

 • Kaynak gösterme: Kaynakları doğru bir şekilde alıntılamak esastır. Kaynak göstermemek veya yanlış bir kaynağa atıfta bulunmak intihal olarak kabul edilir.
 • Açıklama: Kelimenin tam anlamıyla kopyalamak yerine, fikri kendi kelimelerinizle açıklamayı veya sunmayı deneyin.
 • Tırnak işaretleri kullanın: Daima başkalarının içeriğinden alıntı yapın ve kopyaladığınız içeriğin her yerine alıntı yapın.
 • Hukuk uzmanları: Hukuk profesyonellerinin yasal belgelerde intihal olup olmadığını kontrol etmeleri için intihal denetleyicimizi kullanın. Avukatların çalışmalarının intihal içermemesini veya intihal içermemesini sağlamaları zorunludur, çünkü bu yasa dışı bir eylemdir ve yasal alandaki mesleki itibarlarına zarar verir.
 • Düzeltme: Bir makaleyi yayınlamadan önce gözden geçirmek her zaman esastır. Bunun için bir intihal dedektörü kullanabilirsiniz. Ayrıca, yazarların intihalden nasıl kaçınabileceklerini ve konuyu daha iyi anlamalarını sağlamak için okuyabilecekleri çok sayıda bilgilendirici makale de bulunmaktadır.